Передкарпатська правда

  

Розслідування

У Самборі позбавили недоторканості бетонні блоки

 У своїй передвиборчій програмі, тепер уже міський голова Самбора, Тарас Копиляк обіцяв, що владнає транспортні потоки в Самборі. Тобто місто мало би позбутися автомобільних корків, по вулиці Валовій, біля базару. Мер слова дотримав, рішенням міськвиконкому легковий автотранспорт направили через центральну частину міста. Однак обмежувальні дорожні знаки встановили не зовсім вдало і центром міста почали розїзджати вантажівки. Це обурило мешканців елітної пятиповерхівки по вулиці Шевченка 3. Вони зібрали біля сотні підписів на знак протесту, мовляв транспорт руйнує історичний центр міста, та й взагалі заважає їм по ночам спати і таке інше. Боротьбу з автотранспортом очолив екс-мер Самбора Тарас Тершовчин, який звернувся по цій справі до суду.

Самбірський міськрайонний суд став на бік мешканців пятиповерхівки і приписав Т.Тершовчину перекрити рух транспорту. Зрештою було встановлено кілька бетонних блоків і заблоковано рух автотранспорту.

 

Це викликало бурю емоцій у підприємців з центральної частини міста, які були позбавлені можливості завозити товар. Не менш бурхливо на таке рішення суду відреагував мер Тарас Копиляк. На одній із сесій міської ради він не обмежував себе у висловах на адресу ініціаторів перекриття вулиці та суду. Рішенням суду було заборонено чіпати бетонні блоки. За словами мера вони стали недоторканними. Міська рада не змирилася з рішенням Самбірського міськрайонного суду і подала апеляцію. Минулого тижня вищою судовою інстанцією рішення Самбірського суду скасували. Блоки позбавили недоторканності. За нашими даними цими вихідними міськкомунгосп їх прибере і таким чином рух транспорту буде поновлено.

Заради справедливості слід зазначити, що рух автотранспорту центром міста не найкраще вирішення транспортних проблем. Самбірчани знають про підземні ходи у центрі. Мають наочний приклад руйнації будинків, провалля дорожнього покриття.

 

Добробуд Сколе деревяний зруб

Стисло

FB
G+

LimNet Локальні інформаційні мережі

На сайті 115 гостей та користувачі відсутні

Статистика

Користувачі
34
Статті
1641
Перегляди статей
4527986